Od:132.00€ / noc
0
(žiadne recenzie)
Check

Resort NOVI

Kvarner Novi Vinodolski

Informácie o Hotely

POLOHA:

Unikátny, luxusný hotelový komplex patrí k tým naj, čo môže ponúknuť Jadranské pobrežie. Rozsiahlý komplex sa nachádza na okraji letoviska Novi Vinodolski v miernom kopci. Do Crikvenice je to 7 km. Cesta na letisko do Rijeky trvá 20 minút.

VYBAVENIE:

Komplex je vybavený všetkým tým, čo potrebuje dovolenkár k stráveniu príjemnej a oddychovej dovolenky. Samozrejmosťou je klimatizácia, WiFi pripojenie, trezor, 24 hodinový servis recepcie, room servis, pranie bielizne, biznis servis, starostlivosť o deti, starostlivosť o Vaše mačky či psov či kaderníctvo. Parkovanie je možné na parkoviskách alebo v garážach – 10EUR/deň. Priamo v komplexe sú reštaurácie (okrem iných aj detská reštaurácia, reštaurácia Balance – riadiaca sa zdravým stravovaním), plážový bar, bary pri bazénoch, kaviareň, louge bar. Pre deti sú pripravené rôzne atrakcie v Sea Pony clube či Pirate lande. Taktiež je možné využiť rôzne druhy športov ako aj oddychovať pri bazénoch Sea Breeze.

Osobitné postavenie má moderné wellnes centrum NOVISPA, ktoré je rozlohou najväčšie v strednej Európe. Vstupné 10 EUR/osoba/deň.

Ubytovanie je v moderných, dizajnových apartmánoch. Apartmány sú roztrúsené v zeleni po celom komplexe. Na pohyb ubytovaných osôb v apartmánoch po komplexe sa využívajú shuttle- elektrické autíčka. Apartnány umiestnené v prvom rade od mora sú za príplatok.

STRAVOVANIE:

Bez stravy. Možnosť doobjednania polpenzie.

PLÁŽ:

Štrková upravená pláž len pre hostí hotela je vybavená barmi, sprchami a slnečníkmi s ležadlami. Od hotela je vzdialená 100 m.

Vybavenie hotela

Bazén
Chladnička
Fitness Centrum
Internet – Wifi
Kaviareň
Klíma
Kongres
Kúpeľňa
Kúrenie
Parkovisko
Reštaurácia
Športové vyžitie
Trezor
TV-SAT
Zábava

Typ ubytovania

Turistický komplex

Destinácia

Kvarner

Zásady

Príchod 12:00 pm
Odchod 12:00 pm
Resort NOVI

Owner

JadranTravel

Člen Od 2022