From:39.00€ /night
0
(žiadne recenzie)
Check
Korčula, Croatia

Informácie o Hotely

POLOHA:

Tento moderný hotel sa nachádza cca 1 km od centra mestečka Vela Luka a 1,5 km od trajektového prístavu. Je situovaný bezprostredne pri mori a tak sa vám z hotela naskytne pohľad na palmy, kamienkovú pláž a modré more.

 

VYBAVENIE A SLUŽBY:

Ku hotelu patrí reštaurácia, aperitív bar, parkovisko (zdarma), pripojenie na Wi-fi (zdarma) v priestoroch lobby.

 

UBYTOVANIE:

Ubytovanie je zabezpečené v menších renovovaných, klimatizovaných, dvojlôžkových izbách so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, Wi-Fi pripojením a možnosťou prístelky pre deti do 12 rokov. Niektoré izby majú francúzsky balkón a niektoré majú klasický balkón, orientácia je buď na more, alebo na park.

 

STRAVOVANIE:

All inclusive – vo forme plnej penzie. Strava je podávaná vo forme bufetových stolov vrátane nápojov, ktoré sú domácej výroby. V lobby bare sa v čase od 11,00 hod. do 22,00 hod. podávajú miestne alkoholické nápoje: pivo, víno a čapované nealkoholické nápoje. Od 17,00 hod. do 17,30 hod. sú servírované sušienky, popcorn, káva a čaj.

 

PLÁŽ:

Pláže sú okruhliakové, kamienkové a čiastočne sa tu nachádzajú aj betónové pláty, cca 50 m od hotela.

 

ŠPORT A ZÁBAVA:

Hotel disponuje vnútorným bazénom so sladkou vodou. A počas sezóny (v období  1.7. – 31.8.) sú pripravené animácie pre deti a dospelých a živá hudba na terase (2x týždenne). K dispozícii je taktiež športové vyžitie a to: stolný tenis (zdarma). Za poplatok – na pláži potápačské centrum a tenisové kurty, ktoré sú vzdialené cca 1,3 km od hotela.

Vybavenie hotela

Balkón
Internet – Wifi
Klíma
Kúpeľňa
Letisková doprava
Parkovisko
Reštaurácia
Športové vyžitie
TV-SAT
Vodné športy
Zábava

Typ ubytovania

Hotel

Destinácia

Ostrovy

Zásady

Príchod 12:00 pm
Odchod 12:00 pm
Hotel Posejdon – Vela Luka

Owner

JadranTravel

Člen Od 2022