From:56.00€ /night
0
(žiadne recenzie)
Check
Jelsa 246, 21465 Jelsa, Croatia

Informácie o Hotely

POLOHA:

Hotelový komplex Fontana Bayside Park je súčasťou najväčšieho hotelového komplexu v Jelse (ostrov Hvar), ktorý sa nachádza na okraji mesta Jelsa a je zasadený v borovicovom háji terasovitého zálivu. Fontana Bayside Park je ideálnou voľbou pre dovolenkárov, ktorí hľadajú útočisko na pokojnom a intímnom mieste s prístupom k moru a vlastnou plážou, pričom sú stále v pešej vzdialenosti od centra mesta, miestnych obchodov, reštaurácií a klubov. Od centra Jelsy je vzdialený cca 500 metrov.

 

VYBAVENIE:

Hotel je pavilónového typu.  V hlavnej budove sa nachádza centrálna reštaurácia, fitness a pool bar. Recepcia pre celý komplex je umiestnená, akoby na vrchole kopčeka, pri hlavnej príjazdovej ceste. Hotel je známy hlavne pre svoju úžasnú polohu a bohaté možnosti športu.  K vybaveniu hotela patria služby recepcie, zmenáreň, WiFi, trezor (za poplatok), hotelové parkovisko zdarma. Hotel poskytuje služby miniklubu pre deti, požičovňu bicyklov a mopedov a beauty centra. K športovému vybaveniu patria tenisové kurty, minigolf a stolný tenis. V areáli hotela sú dva bazény s morskou vodou a terasou na slnenie (slnečníky a ležadlá sú v cene). Raz, alebo dvakrát za týždeň spríjemňuje večer aj živá hudba.

 

STRAVOVANIE:

All inclusive light zahrňŕňa: raňajky, obed a večeru vo forme bufetových stolov. Ďalej nápoje počas obeda a večere: voda, minerálna voda, džús, biele a červené víno a pivo.

 

PLÁŽ:

Pred hotelom je skalnatá pláž. Cca 5 minút od hotela je upravená pláž so sprchami a toaletami.

Vybavenie hotela

Balkón
Bazén
Chladnička
Cyklotrasy
Detský kútik
Fitness Centrum
Internet – Wifi
Kaviareň
Parkovisko
Reštaurácia
Športové vyžitie
TV-SAT
Vodné športy
Zábava

Typ ubytovania

Turistický komplex

Destinácia

Ostrovy

Zásady

Príchod 16:00
Odchod 10:00
Fontana Bayside Park**** (ex Adriatiq resort Fontana**) apartmány

Owner

JadranTravel

Člen Od 2022