From:250.00€ /night
0
(žiadne recenzie)
Check
Zlatni rat, Put Zlatnog Rata, Bol, Croatia

Informácie o Hotely

POLOHA:

Luxusná vila Zlatni Rat s vlastným bazénom sa nachádza nad perlou Jadranu, len 20 m od najznámejšej a najkrajšej kamienkovo – piesočnatej pláže Jadranského mora – pláže Zlatni Rat, a 900 m od centra Bolu. Vďaka svojej polohe a jedinečnosti vyžaruje tento dovolenkový a nájomný dom zvláštnu atmosféru a umožňuje vám naplno zažiť stredomorskú atmosféru a klímu v plnej kráse.

 

VYBAVENIE:

Luxusná vila Zlatni Rat so súkromným bazénom na pláži má hlavnú budovu a samostatný apartmán. V hlavnej budove sú 3 spálne so 6 lôžkami, 2 kúpeľne so sprchovacím kútom, vybavená kuchyňa a obývacia izba a v samostatnom apartmáne je manželská posteľ a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Všetky štyri izby sú klimatizované a vybavené satelitnou TV. Vila na pláži Zlatni Rat s veľkým bazénom (45 m2) je vhodná pre ubytovanie až 8 osôb.

Celý pozemok, na ktorom sa vila nachádza je obklopený stredomorskou zeleňou, borovicami a olivovníkmi.

V strede pozemku sa nachádza dovolenkový dom Zlatni Rat, ktorý pozostáva z hlavnej budovy a samostatného nového apartmánu.

Výnimočnú krásu tejto prímorskej vily dopĺňa veľký romanticky osvetlený bazén (veľkosť cca 45m2), obklopený slnečnou terasou s ležadlami. Vedľa bazéna sa nachádza samostatný malý domček, teda samostatný novo zariadený apartmán s pohodlnou posteľou queen size a otvorenou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Suita je klimatizovaná a vybavená satelitnou TV.

Po vstupe do hlavnej budovy sa vchádza do obývacej časti, ktorá pozostáva z plne vybavenej kuchyne, obývacej časti a obývacej izby s pohovkou. V tejto časti je aj jedna kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Z obývačky sa vstupuje do priestoru „sladkých snov“, kde sa nachádzajú 3 dvojlôžkové spálne a ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom. Všetky izby sú klimatizované a majú veľmi pohodlné postele s matracmi, páperovými vankúšmi a LCD TV.

Z obývacej izby tejto vily na pláži, ktorá je vhodná aj pre hostí s domácimi zvieratami, sa vychádza na západnú terasu s letným altánkom a vonkajšou kuchyňou s grilom, kde si môžete pripraviť tie najchutnejšie pochúťky Stredomoria.

Luxusná vila Zlatni Rat s bazénom na pláži je plne klimatizovaná (všetky izby + obývacia časť) a vybavená SAT/TV. Má rúru, sporák, digestor, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, mixér, odšťavovač, kávovar, umývačku riadu, práčku, žehličku a žehliacu dosku, sušič vlasov, bazén, záhradný nábytok, ležadlá, detskú postieľku, ovocie zo stredomorských záhrad, ktoré máte k dispozícii ako aj všetky uvedené technické pomôcky. Pre každého hosťa je k dispozícii súkromné parkovacie miesto na pozemku vily.

 

STRAVOVANIE:

Vlastné.

 

PLÁŽ:

Piesočnatá pláž 20 m od vilky.

Vybavenie hotela

Fitness Centrum
Internet – Wifi
Klíma
Letisková doprava
Parkovisko
TV-SAT

Typ ubytovania

Luxusná vila

Destinácia

Ostrovy

Zásady

Príchod 16:00 pm
Odchod 10:00 pm

Dostupnosť

Villa ZLATNI RAT

Owner

JadranTravel

Člen Od 2022