From:490.00€ /night
0
(žiadne recenzie)
Check
Villa Mir Vami, Sumartin, Croatia

Informácie o Hotely

POLOHA:

Plážový dom Mir so súkromným bazénom a jacuzzi je krásny dovolenkový dom nachádzajúci sa na ostrove Brač. Leží v pokojnej zátoke s kamienkovou plážou, len 10 minút od centra mesta Mirca a 1 km od mesta Supetar. Nachádza sa v nádhernej zátoke plnej viníc a olivových hájov, len 15 metrov od mora.

 

VYBAVENIE:

Tento súkromný dovolenkový dom  je očarujúci, typický stredomorský kamenný dom s bazénom, ktorý sa nachádza priamo pri pláži medzi borovicami a olivovníkmi. Je ideálnym miestom na oddych od každodenného stresu a zaručuje pokojnú a relaxačnú dovolenku vo výnimočnom prostredí.

Tento dom na pláži kombinuje dve letné rezidencie, ktoré plne poskytujú ideálne ubytovanie pre 8 + 2 osôb.

Má krásne nádvorie s bazénom, jacuzzi a dalmatínskym krbom, ako aj 4 spálne, 4 kúpeľne, kuchyňu a obývaciu izbu.

Vstupom na pozemok tohto dalmatínskeho kamenného rodinného domu budete svedkami krásnej  atmosféry naplnenej vôňou kvetov a stredomorskou vegetáciou. Nájdete tu veľký súkromný vyhrievaný bazén (veľkosť – 4*10 m, hĺbka – 1,4 m), jacuzzi a dalmatínsky gril, ktorý pozýva k odpočinku a relaxácii. Na slnečnej terase pri bazéne s rozlohou 100 m2 sú ležadlá, slnečníky a vonkajšia sprcha. Dom má aj krytú vonkajšiu terasu so stoličkami na relaxáciu a stolovanie a nájdete tu aj veľký vonkajší krb.

Hlavná budova je klimatizovaná a má plne vybavenú kuchyňu, obývaciu izbu, spálňu s manželskou posteľou a vlastnou kúpeľňou, ako aj spálňu s dvoma samostatnými lôžkami, ktorá má vlastnú kúpeľňu.

Menší dom pozostáva z 2 spální s manželskými posteľami. Každá izba má vlastnú kúpeľňu. Obe izby majú klimatizáciu, LCD TV a prístelku pre jednu osobu.

Dvor pri plážovom dome je vybavený detským ihriskom vrátane pieskoviska.

Dom je klimatizovaný. Má Wi-Fi pripojenie na internet, satelitnú TV, chladničku, sporák, rúru, digestor, umývačku riadu, práčku, žehliacu dosku, záhradný nábytok, stoličky, slnečníky, gril, detské ihrisko, detskú postieľku a detskú stoličku na vyžiadanie. Dom má pre svojich hostí aj parkovisko.

Vzdialenosť od mora je 15 m; vzdialenosť od centra mesta Supetar je 1 km.

 

STRAVOVANIE:

Vlastné.

 

PLÁŽ:

Štrková pláž je 15 m od vilky. Je čiastočne tienená menším porastom.

Vybavenie hotela

Fajčiarska izba
Fitness Centrum
Internet – Wifi
Klíma
Letisková doprava
Ohrievač
Reštaurácia
Spa & Sauna

Typ ubytovania

Luxusná vila

Destinácia

Ostrovy

Zásady

Príchod 16:00 pm
Odchod 10:00 pm

Dostupnosť

Villa MIR

Owner

JadranTravel

Člen Od 2022