From:500.00€ /night
0
(žiadne recenzie)
Check
Luxury Villa Happiness Stanici - Omis - Croatia, Put, Rape I, Stanići, Omiš, Croatia

Informácie o Hotely

POLOHA:

Luxusná vila Happiness s bazénom, jacuzzi a wellness oázou so saunou, posilňovňou a meditačnou / zábavnou miestnosťou sa nachádza v obci Stanići pri meste Omiš, kde sú krásne piesočnaté a kamienkové pláže vhodné aj pre malé deti. Táto luxusná vila poskytuje komfortné, luxusné päťhviezdičkové ubytovanie. Nachádza sa v blízkosti mora, len 190 m od pláže a 150 m od centra obce Stanići, 5 km od Omiša a 25 km od Splitu.

Stanići je malé krásne dalmatínske turistické stredisko nachádzajúce sa len 5 km od historického mesta Omiš v smere na Makarsku a Dubrovník. Jeho strmé svahy ponúkajú krásne výhľady. Vzduch je tu čistý a svieži, more modré a priezračné, pláže tiché a čisté, ďaleko od agresívneho zhonu moderného života a cestovného ruchu. V okolí je stále možné nájsť ‚akúsi svoju‘ pláž alebo aspoň pokojný kútik.

 

VYBAVENIE:

Na prízemí luxusnej vily sa nachádza bazén s vírivkou, posilňovňou, wellness centrom, kde si môžete užiť relax v saune, meditačnej miestnosti, ako aj relax vo fitness miestnosti vybavenej športovým náčiním a boxovacím vrecom. V tejto časti sa nachádza aj herňa so stolným futbalom.

Kamenné schody tejto dovolenkovej vily spájajú prízemie s prvým poschodím, teda centrálnou časťou vily kde sa nachádza plne vybavená kuchyňa s 2 barmi, kaviarenský kútik s kávovarom na prípravu voňavej kávy jedáleň s veľkým jedálenským stolom, obývacia izba so sedacou súpravou a satelitnou SMART TV. V tejto časti sa nachádza aj hosťovská toaleta.

Priestranný obývací priestor so svojimi južnými presklenými stenami je prepojený s hlavnou terasou. Pred vilou sa nachádza bazén, jacuzzi pre 6 osôb, salónik, ležadlá a jedálenský set. K dispozícii je aj letná kuchyňa s grilom.

Na druhom poschodí sa nachádzajú 4 luxusné izby. Hlavná izba je pohodlná a má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a vaňou. Hlavná izba má aj šatník. Ďalšie 3 izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Všetky izby sú klimatizované, vybavené SAT-Smart TV a majú vlastnú terasu s krásnym výhľadom na more a ostrovy v diaľke.

Táto ubytovacia jednotka je plne klimatizovaná. Vo vile je satelitná TV vo všetkých izbách, obývacia izba a herňa, WI-FI internet. Vila má plne vybavenú kuchyňu s chladničkou na víno, sporákom so 4 elektrickými platničkami, rúrou, digestorom, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, odšťavovačom, hriankovačom, mixérom a príborom. Vo vile sa ďalej nachádza žehlička, žehliaca doska, práčka a sušička, vysávač, detská postieľka a stolička na kŕmenie, stolný tenis, stolný futbal, vybavenie telocvične, dvorový nábytok, vonkajší gril, ležadlá a slnečníky.

Táto vila v blízkosti mora, piesočnatých a kamienkových pláží má 3 parkovacie miesta na súkromnom pozemku.

Vzdialenosť od vily k moru je 190 m, 150 m od centra obce Stanic, 5 km od Omiša a 25 km od Splitu.

 

STRAVOVANIE:

Vlastné.

 

PLÁŽ:

Štrková pláž je 150 m od vilky. Je čiastočne tienená porastom.

Vybavenie hotela

Internet – Wifi
Letisková doprava
Ohrievač
Spa & Sauna
TV-SAT

Typ ubytovania

Luxusná vila

Destinácia

Dalmácia

Zásady

Príchod 16:00 pm
Odchod 10:00 pm

Dostupnosť

Villa HAPPINESS

Owner

JadranTravel

Člen Od 2022