From:66.00€ /night
0
(žiadne recenzie)
Check
Hotel Villa Donat, Liburnska ulica, Sveti Filip i Jakov, Croatia

Informácie o Hotely

POLOHA:

Autentická dalmatínska vila – Hotel Villa Donat s elegantným, romantickým a príjemným interiérom sa nachádza v srdci malebného letoviska Sv. Filip i Jakov a je obklopená krásnou upravenou záhradou. Hoci je vila moderne zariadená, zachovala si neodolateľné čaro minulých čias. Nachádza sa len tri kilometre od mesta Biograd na Moru, kam sa dá prejsť pešo po promenáde a nájdete tu všetko, čo potrebujete pre ideálnu rodinnú dovolenku – veľa zábavy, široké spektrum športových aktivít a morských atrakcií, vynikajúcu dalmátsku kuchyňu a západy slnka, na ktoré budete spomínať do konca života.

 

VYBAVENIE:

Zrekonštruovaná historická vila Donat ponúka dokonalé miesto na oddych. Ubytovať sa môžete v jednej z luxusných a pohodlných izieb. Ubytovať sa môžete vo veľmi priestranných a krásne zariadených, superior, 4-hviezdičkových izbách, priamo v budove hotela, alebo v  comfort, 3-hviezdičkových izbách, ktoré sa nachádzajú v časti depandanse (vedľajšia budova). Všetkým hosťom je k dispozícii reštaurácia, vonkajší bazén a bar s terasou. Parkovisko je súčasťou areálu.

 

STRAVOVANIE:

Polpenzia vo forme švédskych stolov. Hostia majú k dispozícii bufetovú reštauráciu a kaviareň obklopenú krásnou záhradou určenou na vychutnanie si rannej kávy, občerstvenia pri bazéne alebo oddychu počas pokojných letných večerov. Pre tých, ktorí si chcú vychutnať svoje jedlo priamo v reštaurácii vily, je možnosť využiť služby à la carte menu.

 

PLÁŽ:

Štrková upravená pláž sa nachádza 150 m od vily. Na pláži sú slnečníkmi s ležadlami (za poplatok), plážový bar Donat a požičovňa vodných atrakcií.

Vybavenie hotela

Bazén
Detská postieľka na vyžiadanie
Domáce zvieratá
Fajčiarska izba
Fitness Centrum
Internet – Wifi
Klíma
Kúpeľňa
Letisková doprava
Parkovisko
Reštaurácia
Športové vyžitie
Trezor
TV-SAT
Vodné športy

Typ ubytovania

Hotel

Destinácia

Dalmácia

Zásady

Príchod 12:00 pm
Odchod 12:00 pm
Hotel Villa DONAT

Owner

JadranTravel

Člen Od 2022