Od:90.00€ / noc
0
(žiadne recenzie)
Check

Hotel THE VIEW

The View beach, Novi Vinodolski, Croatia

Informácie o Hotely

POLOHA:

Unikátny, luxusný hotelový komplex patrí k tým naj, čo môže ponúknuť Jadranské pobrežie. Rozsiahlý komplex sa nachádza na okraji letoviska Novi Vinodolski v miernom kopci. Do Crikvenice je to 7 km. Cesta na letisko do Rijeky trvá 20 minút.

VYBAVENIE:

Komplex je vybavený všetkým tým, čo potrebuje dovolenkár k stráveniu príjemnej a oddychovej dovolenky. Samozrejmosťou je klimatizácia, WiFi pripojenie (v cene), trezor, 24 hodinový servis recepcie, room servis, pranie bielizne, biznis servis, starostlivosť o deti, kaderníctvo.  Parkovanie je možné na parkoviskách alebo v garážach. Priamo v komplexe sú reštaurácie (okrem iných aj detská reštaurácia, reštaurácia Balance – riadiaca sa zdravým stravovaním), plážový bar, bary pri bazénoch, kaviareň, louge bar Pre deti sú pripravené rôzne atrakcie v Sea Pony clube či Pirate lande. Taktiež je možné využiť rôzne druhy športov ako aj oddychovať pri bazénoch Sea Breeze.

Osobitné postavenie má moderné wellnes centrum NOVISPA, ktoré je rozlohou najväčšie v strednej Európe. Vstupné je 10 EUR/deň/osoba.

STRAVOVANIE:

Raňajky vo forme švédskych stolov. Možnosť doobjednania večerí a/alebo obedov.

PLÁŽ:

Štrková upravená pláž len pre hostí hotela je vybavená barmi, sprchami  a slnečníkmi s ležadlami. Od hotela je vzdialená 100 m.

Vybavenie hotela

Klíma
Letisková doprava
Práčka a sušička
Reštaurácia
Spa & Sauna
TV-SAT

Typ ubytovania

Hotel

Destinácia

Kvarner

Zásady

Príchod 12:00 pm
Odchod 12:00 pm
Hotel THE VIEW

Owner

JadranTravel

Člen Od 2022