From:180.00€ /night
0
(žiadne recenzie)
Check
The View beach, Novi Vinodolski, Croatia

Informácie o Hotely

POLOHA:

Luxusný hotelový komplex Wyndham Grand Novi Vinodolski Resort patrí, po mnohých stránkach, skutočne k tomu naj, čo môže ponúknuť Jadranské pobrežie. Ponúka celý rad izieb a apartmánov orientovaných na more, ktoré sa nachádzajú v troch po sebe idúcich hotelových krídlach, na okraji letoviska Novi Vinodolski. Komplex je orientovaný mierne do kopca a ponúka úžasný výhľad na Kvarnerský záliv s krištáľovo čistou vodou, alebo do krásne upraveného parku. Privítajú vás tu priestranné priestory s moderným dizajnom, ktoré sú vybavené luxusným zariadením. Apartmány Premium a Deluxe sa nachádzajú priamo nad krásnou plážou a sú ideálne pre rodiny, partiu priateľov alebo tých, ktorí túžia po domáckejšom prostredí. Apartmány obklopujú svieže zelené, voňavé záhrady, z ktorých sa z priestranných súkromných balkónov ponúka úžasný výhľad na kobaltové more a susedný ostrov Krk. Do Crikvenice je to odtiaľto 7 km a cesta na letisko do Rijeky trvá 20 minút.

 

VYBAVENIE:

Komplex je vybavený všetkým tým, čo potrebuje dovolenkár k stráveniu príjemnej a oddychovej dovolenky. Ponuka služieb je skutočne veľmi pestrá a na svoje si tu prídu či už rodiny s deťmi, alebo páry ktorejkoľvek vekovej kategórie. Samozrejmosťou je klimatizácia, WiFi pripojenie (v cene), trezor, 24 hodinový servis recepcie, room servis, pranie bielizne, starostlivosť o deti (stráženie, detský kútik), kaderníctvo, ako aj možnosti športového vyžitia. Parkovanie je možné na vonkajších parkoviskách alebo v priestoroch garáží. Priamo v komplexe sú reštaurácie (okrem iných aj detská reštaurácia, reštaurácia Balance – orientovaná na zdravý životný štýl), plážový bar, bary pri bazénoch, kaviareň a louge bar. Pre deti sú pripravené rôzne atrakcie v Sea Pony clube či Pirate lande. Taktiež je možné využiť rôzne druhy športov, alebo „len tak“ oddychovať pri bazénoch Sea Breeze.

Osobitné postavenie má moderné wellnes centrum NOVISPA, ktoré je rozlohou najväčšie v strednej Európe. Nachádza sa priamo pri mori a predstavuje príjemnú rovnováhu medzi prírodou a architektúrou. NOVISPA vyniká odbornosťou svojich terapeutov a unikátnym konceptom na najvyššej úrovni. V ponuke sú kozmetické procedúry, klasické a špeciálne masáže, kúpele a balíčky, exkluzívne VIP SPA-Suite. Vstupné je 10 EUR/deň/osoba.

 

STRAVOVANIE:

Raňajky vo forme švédskych stolov. Možnosť doobjednania večerí a/alebo obedov.

 

PLÁŽ:

Štrková upravená pláž len pre hostí hotela je vybavená barmi, sprchami  a slnečníkmi s ležadlami. Od hotela je vzdialená 100 m.

Vybavenie hotela

Balkón
Bazén
Chladnička
Detská postieľka na vyžiadanie
Detské ihrisko
Detský kútik
Fitness Centrum
Internet – Wifi
Izby vhodné pre ľudí so zdravotným postihnutím
Klíma
Kongres
Kúpeľňa
Kúrenie
Letisková doprava
Parkovisko
Práčka a sušička
Reštaurácia
Spa & Sauna
Športové vyžitie
Stráženie detí
Trezor
TV-SAT

Typ ubytovania

Hotel

Destinácia

Kvarner

Zásady

Príchod 12:00 pm
Odchod 12:00 pm
Hotel THE VIEW

Owner

JadranTravel

Člen Od 2022