From:31.00€ /night
0
(žiadne recenzie)
Check
Kvarner, Croatia

Informácie o Hotely

POLOHA:

Hotel sa nachádza na promenáde, v pokojnej časti mesta, ktorá spája časť Dramalj s centrom Crikvenice (2,5 km). Ak nemáte chuť na pešiu prechádzku, do centra premáva turistický vláčik, ktorým sa dá zviesť.

 

UBYTOVANIE:

Hotel je pavilónového typu. Izby sú 2 – lôžkové a klimatizované s možnosťou jednej prístelky. Sú vybavené TV, sprchou s WC.  Izby  majú balkóny situované na more. V pavilónoch sú izby vybavené novým nábytkom (rekonštrukcia prebehla v roku 2018) a WiFi pripojením. 2 – lôžkové izby majú balkón, a izby 2 +1 (max. 3 os.) majú francúzky balkón.

 

VYBAVENIE:

Hotel má centrálnu budovu a tri samostatné pavilóny s celkovou kapacitou – 93 izieb. V centrálnej budove sa nachádza 13 izieb, ktoré nie sú rovnako zariadené. Vybavenie hotela: recepcia s wi-fi pripojením, reštaurácia, terasa, TV miestnosť, koktail bar, pizzeria, café bar a slnečná terasa pri mori.

STRAVA:

Polpenzia – formou bufetových stolov.

Stravovanie je poskytované v reštaurácii hotela Riviera.

 

PLÁŽE:

Betónová pláž – nachádza sa priamo pod hotelom Riviera, k dispozícii je tu sprcha a kabínky na prezlečenie. Klienti si tu môžu za poplatok prenajať ležadlá a slnečníky. Vo vzdialenosti cca 150 metrov je štrkovo-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora (pláž hotela Omorika), alebo pláž pri hoteli Vali (100 m). Piesočnatá pláž Črni mul je vzdialená od hotela cca 1,5 km.

 

ŠPORT A ZÁBAVA:

Asi 200 m od hotela sa nachádza centrum adrenalínových športov, antukové tenisové kurty, mini-golf, badminton, vodné športy a plážový volejbal.

Vybavenie hotela

Balkón
Chladnička
Fitness Centrum
Klíma
Letisková doprava
TV-SAT

Typ ubytovania

Hotel

Destinácia

Kvarner

Zásady

Príchod 12:00 pm
Odchod 12:00 pm

Dostupnosť

Hotel RIVIERA

Owner

JadranTravel

Člen Od 2022