Od:31.00€ / noc
0
(žiadne recenzie)
Check

Hotel RIVIERA

Kvarner, Croatia

Informácie o Hotely

POLOHA:

Nachádza sa na promenáde, v pokojnej časti mesta ktorá spája časť Dramalj s centrom Crikvenice (2,5 km). Do centra premáva turisticky vlačik.

 

UBYTOVANIE:

Hotel pavilónového typu. IZBY 2 – lôžkové klimatizované izby s možnosťou jednej prístelky, TV, sprcha s WC.  Izby  sú s balkónmi situované na more. V pavilónoch sú izby vybavené novým nábytkom (rekonštrukcia v roku 2018) a WiFi pripojením. 2 – lôžkové izby maju balkon, a 2 +1 (max. 3 os.) maju len francúzky balkón.

VYBAVENIE:

Hotel má centrálnu budovu a tri samostatné pavilóny s celkovou kapacitou – 93 izieb. V centrálnej budove sa nachádza 13 izieb a nie sú rovnako zariadené, recepcia s wi-fi pripojením, reštaurácia, terasa, TV miestnosť, koktail bar, pizzeria, café bar a slnečná terasa pri mori.

STRAVA:

Polpenzia – formou bufetových stolov.

Stravovanie je poskytované v reštaurácii hotela Riviera.

PLÁŽE:

Betónová – nachádza sa priamo pod hotelom Riviera, k dispozícii je tu sprcha a kabínky na prezlečenie. Klienti si tu môžu za poplatok prenajať ležadlá a slnečníky. Vo vzdialenosti cca 150 metrov je štrkovo-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora (plaž hotela Omorika) alebo plaž pri hoteli Vali (100 m). Piesočnata plaž Črni mul je vzdialena cca 1,5 km.

ŠPORT A ZÁBAVA:

cca 200 m adrenalínové centrum , antukové tenisové kurty, mini-golf, badminton, vodné športy, plážový volejbal.

Vybavenie hotela

Fitness Centrum
Klíma
Letisková doprava
TV-SAT

Typ ubytovania

Hotel

Destinácia

Kvarner

Zásady

Príchod 12:00 pm
Odchod 12:00 pm
Hotel RIVIERA

Owner

JadranTravel

Člen Od 2022