From:78.00€ /night
0
(žiadne recenzie)
Check
Hotel Kornati, Ulica Tina Ujevića, Biograd na Moru, Croatia

Informácie o Hotely

POLOHA:

Hotel Kornati svojim dizajnom a atmosférou pripomína, ako to už jeho samotný názov hovorí, najkrajší chorvátsky národný parko – Kornati. Zo svojej izby v hoteli môžete vidieť južnú časť tohto krásneho súostrovia. Hotel Kornati je jedinečný aj pre svoje spojenie s hotelovým prístavom, ktorý sa nachádza v centre Biogradu. Od mestskej štrkovo-piesočnatej pláže je vzdialený cca 80 m. V blízkosti sú aj partnerské hotely Ilirija, a Adriatic.

 

VYBAVENIE:

Vstupná hala s recepciou a zmenárňou, trezor (za poplatok). Klimatizovaná hotelová reštaurácia, dva výťahy. Wellness s rôznymi druhmi masáží v hoteli Ilirija. Hotel Adriatic ponúka vonkajší vyhrievaný sladkovodný bazén obklopený modernými ležadlami a plošinami na opaľovanie a nachádza sa v blízkosti hotela Ilirija. Hostia ubytovaní v hoteli Kornati majú prístup do vonkajšieho bazéna cez terasu hotela Adriatic. Parkovisko je za poplatok. Stolný tenis, plážový volejbal, detské mini ihrisko a hotelový animačný program. Terasa hotela ponúka autentickú stredomorskú atmosféru, kde si môžete vychutnať krásne výhľady. Kornati Reštaurácia Marina Kornati sa nachádza v hotelovej časti Marina a ponúka dennú ponuku rýb, morských plodov a mäkkýšov…Dobrú chuť.

 

STRAVOVANIE:

Polpenzia – raňajky a večere formou švédskych stolov bez nápojov.

 

PLÁŽE:

Štrková hotelová pláž s ležadlami a slnečníkmi (za poplatok), sprchy na pláži. Piesková pláž „Soline“ je od hotela vzdialená 500m.

 

ŠPORT A ZÁBAVA:

Spoločné pre hotel Kornati aj Adriatic: tenis (za poplatok), stolný tenis, biliard, plážový volejbal. Plavecký mestský bazén s morskou vodou, bežecká a cyklistická trať, detské ihrisko, škola plávania pre deti, minigolf, hotelový animačný program a miniklub.  Vodné športy na pláži (za poplatok).  Bohatý kultúrny program v meste Biograd. Okolie vhodné na pešiu turistiku, cykloturistiku alebo rafting. Súkromné školy potápania.

Na poslednom poschodí hotela Ilirija, ktorý je od hotela Kornati vzdialený len pár minút, nájdete SPA Medical Wellness Salvia s najlepšími kozmetickými programami a kúpeľnými procedúrami. Wellness a spa zóna sú pre všetkých hostí rezortu Ilirija zdarma. Oddýchnite si vo fínskej alebo infra saune, vírivke s podvodnou masážou alebo v relaxačnej zóne s výhľadom na krásny Pašmanský kanál. Pre kompletný servis využite kozmetický salón, parné kúpele, ležiace solária, ako aj kaderníctvo – tieto služby sú za poplatok.

Vybavenie hotela

Balkón
Bazén
Chladnička
Detská postieľka na vyžiadanie
Detské ihrisko
Detský kútik
Domáce zvieratá
Internet – Wifi
Klíma
Kongres
Kúpeľňa
Letisková doprava
Parkovisko
Práčka a sušička
Reštaurácia
Spa & Sauna
Športové vyžitie
Trezor
TV-SAT
Vodné športy
Výťah
Zábava

Typ ubytovania

Hotel

Destinácia

Biograd na moru

Zásady

Príchod 14:00 pm
Odchod 10:00 pm
Hotel KORNATI

Owner

JadranTravel

Člen Od 2022