From:84.00€ /night
0
(žiadne recenzie)
Check
Hotel Ilirija, Ulica Tina Ujevića, Biograd na Moru, Croatia

Informácie o Hotely

POLOHA:

Hotel Ilirija sa nachádza medzi centrom mesta a plážou a ponúka izby s výhľadom na zelenú záhradu a hotelový prístav a je ideálnou voľbou pre vašu dovolenku. Hotel je kompletne renovovaný, obklopený krásnou prírodou, morom a borovicovými lesmi. Má ideálnu polohu – nachádza sa pri mori, v blízkosti pláže, ale aj v blízkosti srdca mesta historického mestečka Biograd. Centrum s obchodmi, reštauráciami, kaviarňami a barmi je vzdialené len 150 m od hotela. Wellness centrum, vnútorné a vonkajšie bazény, à la carte reštaurácie, cocktail lounge bar, plne vybavené konferenčné sály, hotelový prístav, športové centrum, bohatý zábavný program, to všetko nájdete na jednom mieste, práve v hoteli Ilirija.

 

VYBAVENIE:

Hotel Ilirija vyniká komfortom a eleganciou a ponúka pohodlne zariadené izby a apartmány, z ktorých väčšina sa môže pochváliť výhľadom na more. Izby sú klimatizované a vybavené podľa najvyšších štandardov. Všetky izby sú dvojlôžkové s možnosťou jednej alebo viacerých prísteliek. Pozrite si nami ponúkané typy izieb a vyberte si tú, ktorá najviac vyhovuje vašim potrebám.

 

 STRAVOVANIE:

Každý deň si môžete vychutnať bufet plný miestnych špecialít, počnúc bohatými raňajkami. A la carte menu je k dispozícii na požiadanie, rovnako ako jedlá pripravené pre ľudí so špeciálnymi diétnymi potrebami, ako sú vegetariáni, diabetici a športovci.

 

SLUŽBY:

Hosťom je k dispozícii vstupný priestor s recepciou, výťah, zmenáreň, kaviareň, reštaurácia a ´la carte, konferenčná sála a obchod so suvenírmi. Deti sa môžu zahrať na detskom ihrisku, detský mini klub je v prevádzke od 15.6. do 31.8. Vonkajšie parkovisko je k dispozícii za poplatok. Hosťom je k dispozícii taktiež tenisový kurt, ihrisko určené na plážový volejbal, stolný tenis alebo požičovňa bicyklov a skútrov. Možno využiť aj služby Wellness centra Salvia, kde sú sauny ( fínska alebo infračervená ), fitness, vírivky s podvodnou masážou, solárium, salón krásy so skrášľujúcimi procedúrami, masážne centrum, parný kúpeľ, kaderníctvo alebo kozmetiku a relaxačnú zónu oddychu. V hoteli Adriatic je plavecký bazén. Internetový kútik v hale je k dispozícii bezplatne. V hoteli prebiehajú animačné programy pre deti i dospelých v období 15.6. – 31.8. , ako aj večery so živou hudbou v období 15.6. – 15.9.

 

PLÁŽ:

Pláže v tejto oblasti sú štrkovité, kamienkové a miestami piesočné, s betónovými platmi na opaľovanie. Najbližšia pláž je vzdialená 50 m. Za čistotu a služby boli biogradské pláže ocenené Modrou vlajkou EÚ. Lehátka a slnečníky sa poskytujú za poplatok. Nachádza sa tu aj plážový bar. Príjemný tieň zaisťuje pásmo borovíc lemujúce pobrežie.

Vybavenie hotela

Balkón
Bazén
Chladnička
Detská postieľka na vyžiadanie
Detské ihrisko
Detský kútik
Domáce zvieratá
Fitness Centrum
Internet – Wifi
Kaviareň
Klíma
Kongres
Kúpeľňa
Parkovisko
Práčka a sušička
Reštaurácia
Spa & Sauna
Športové vyžitie
Trezor
TV-SAT
Vodné športy
Výťah
Zábava

Typ ubytovania

Hotel

Destinácia

Biograd na moru

Zásady

Príchod 14:00 pm
Odchod 10:00 pm
Hotel ILIRIJA

Owner

JadranTravel

Člen Od 2022