Od:65.00€ / noc
0
(žiadne recenzie)
Check

Hotel ILIRIJA

Hotel Ilirija, Ulica Tina Ujevića, Biograd na Moru, Croatia

Informácie o Hotely

POLOHA:

Kompletne renovovaný hotel obklopený zeleňou je situovaný priamo pri mori. Centrum historického mestečka s obchodmi, reštauráciami, kaviarňami a barmi je vzdialené len 150 m.

VYBAVENIE:

Hosťom je k dispozícii vstupný priestor s recepciou, výťah, zmenáreň, kaviareň, reštaurácia a ´la carte, konferenčná sála a obchod so suvenírmi. Deťom sa ponúka detské ihrisko a pieskovisko, detský mini klub je v prevádzke od 15.6. do 31.8. Vonkajšie parkovisko je k dispozícii za poplatok.

 STRAVA:

Polpenzia: raňajky a večere podávané formou bufetu. Možnosť dokúpenia obedov.

SLUŽBY:

Hosťom je k dispozícii tenisový kurt, ihrisko na plážový volejbal, stolný tenis alebo požičovňa bicyklov a skútrov. Možno využiť služby Wellness centra Salvia, kde sú sauny ( fínska alebo infračervená ), fitness, whirlpooly s podvodnou masážou, solárium, salón krásy s skrášľujúcimi procedúrami, masážne centrum, parný kúpeľ, kaderníctvo alebo kozmetiku, relax zóna. V hoteli Adriatic je plavecký bazén. Internetový kútik v hale je k dispozícii bezplatne. V hoteli prebiehajú animačné programy pre deti i dospelých v období 15.6. – 31.8. , ako aj večery so živou hudbou v období 15.6. – 15.9.

PLÁŽ:

Pláže v tejto oblasti sú štrkovité, kamienkové a miestami piesočné, s betónovými platmi na opaľovanie. Najbližšia pláž je vzdialená 50 m. Za čistotu a služby bola ocenená Modrou vlajkou EÚ. Lehátka a slnečníky sa poskytujú za poplatok. Nachádza sa tu aj plážový bar. Príjemný tieň zaisťuje pásmo borovíc lemujúce pobrežie.

Vybavenie hotela

Balkón
Bazén
Chladnička
Fitness Centrum
Internet – Wifi
Kaviareň
Klíma
Kongres
Kúpeľňa
Parkovisko
Práčka a sušička
Reštaurácia
Spa & Sauna
Športové vyžitie
Trezor
TV-SAT
Vodné športy
Výťah
Zábava

Typ ubytovania

Hotel

Destinácia

Biograd na moru

Zásady

Príchod 12:00 pm
Odchod 12:00 pm
Hotel ILIRIJA

Owner

JadranTravel

Člen Od 2022