Od:46.00€ / noc
0
(žiadne recenzie)
Check

Hotel HVAR (all inclusive)

Jelsa 893, Croatia

Informácie o Hotely

POLOHA:

Hotel Hvar je umiestnený na okraji letoviska Jelsa (ostrov Hvar) v príjemnom, mediteránskom zalesnenom  prostredí. Od centra Jelsy je vzdialený 500 metrov.

VYBAVENIE:

All inclusive hotel je známy hlavne pre svoju úžasnú polohu a bohaté možnosti športu.  K vybavenie hotela patria služby recepcie, zmenáreň, internetový kútik (v cene), trezor (za poplatok), parkovisko pred hotelom. Hotel poskytuje služby miniklubu pre deti, požičovňu bicyklov a mopedov a beauty centra. K športovému vybaveniu patria 4 tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, . V areály hotela je bazén s morskou vodou a terasou na slnenie (slnečníky a ležadlá sú v cene). Hotel má aj vnútorný bazén s morskou vodou.

Služby zahrnuté v All inclusive: stavovanie All inclusive, vnútorný a vonkajší bazén, fittnes, 2x do týždňa živá hudba 6x do týždňa animačný program pre deti parkovisko, WiFi.

STRAVOVANIE:

All inclusive zahŕňa: raňajky, obed večeru vo forme švédskych stolov. Neobmedzenú konzumáciu minerálnej vody, džúsov, vína a 4 druhov alkoholických nápojov v pool bare a poobedné občerstvenie s kávou. Raz do týždňa sa podáva “Dalmatínska večera” – večera s krátkym programom.

PLÁŽ:

Pred hotelom je malá pieskovo-štrková pláž. Inak skalnatá s betónovými platňa do 100 metrov od hotela.

Vybavenie hotela

Bazén
Internet – Wifi
Kaviareň
Klíma
Parkovisko
Reštaurácia
Športové vyžitie
TV-SAT
Vodné športy

Typ ubytovania

Hotel

Destinácia

Ostrovy

Zásady

Príchod 16:00 pm
Odchod 10:00 am
Hotel HVAR (all inclusive)

Owner

JadranTravel

Člen Od 2022