From:46.00€ /night
0
(žiadne recenzie)
Check
Jelsa 893, Croatia

Informácie o Hotely

POLOHA:

Hotel Hvar sa nachádza v samom srdci ostrova Hvar v pokojnom a malebnom mestečku Jelsa. Vďaka svojej ideálnej polohe medzi centrom mesta a piesočnatou plážou, s výhľadom na ostrov Brač, Makarskú riviéru a Jadranské more predstavuje Hotel Hvar vynikajúcu voľbu cenovo dostupného rezortu, ktorý milujú páry, rodiny a seniori.

 

VYBAVENIE:

All inclusive hotel je známy hlavne pre svoju úžasnú polohu a bohaté možnosti športu.  K vybaveniu hotela patria služby recepcie, zmenáreň, internetový kútik (v cene), trezor (za poplatok), parkovisko pred hotelom. Hotel poskytuje služby miniklubu pre deti, požičovňu bicyklov a mopedov a beauty centra. K športovému vybaveniu patria 4 tenisové kurty, minigolf, stolný tenis. V areáli hotela je bazén s morskou vodou a terasou na slnenie (slnečníky a ležadlá sú v cene). Hotel má aj vnútorný bazén s morskou vodou.

Služby zahrnuté v All inclusive: stavovanie All inclusive, vnútorný a vonkajší bazén, fittnes, 2x do týždňa živá hudba 6x do týždňa animačný program pre deti parkovisko, WiFi.

 

STRAVOVANIE:

All inclusive zahŕňa: raňajky, obed a večeru vo forme švédskych stolov. Neobmedzenú konzumáciu minerálnej vody, džúsov, vína a 4 druhov alkoholických nápojov v pool bare a poobedné občerstvenie s kávou. Raz do týždňa sa podáva “Dalmatínska večera” – večera doplnená o krátky program.

 

PLÁŽ:

Pred hotelom je malá pieskovo-štrková pláž. Ostatné pláže sú skalnaté s betónovými platňami, do 100 metrov od hotela.

Vybavenie hotela

Balkón
Bazén
Chladnička
Detský kútik
Fitness Centrum
Internet – Wifi
Kaviareň
Klíma
Kúpeľňa
Parkovisko
Práčka a sušička
Reštaurácia
Športové vyžitie
Trezor
TV-SAT
Vodné športy

Typ ubytovania

Hotel

Destinácia

Ostrovy

Zásady

Príchod 16:00 pm
Odchod 10:00 am
Hotel HVAR (all inclusive)

Owner

JadranTravel

Člen Od 2022