From:80.00€ /night
0
(žiadne recenzie)
Check
Hotel Adriatic, Biograd na Moru, Chorvátsko

Informácie o Hotely

POLOHA:

Hotel Adriatic sa nachádza v letovisku Biograd na moru, priamo na začiatku promenády pri mori. Od mestskej kamienkovo-piesočnatej pláže je vzdialený 30 m, od centra mesta je vzdialený 50 m.

 

UBYTOVANIE:

Moderne a komfortne zariadené 2-lôžkové sú vybavené individuálne ovládateľnou klimatizáciou, TV-SAT, WiFi a mini-chladničkou. Samozrejmou súčasťou je aj štýlová kúpeľňa (sprcha alebo vaňa, WC, sušič na vlasy). Na vyžiadanie je možné zabezpečiť aj detskú postieľku.

 

VYBAVENIE:

Vstupná hala s recepciou, trezor (za poplatok), Lavender bar, klimatizovaná hotelová reštaurácia, a´la carte reštaurácia, výťah, vonkajší vyhrievaný bazén so sladkou vodou, ktorý je obklopený ležadlami. Súčasťou tohto bazéna sú rôzne vodné prvky ako, detský bazén a nekonečný bazén, s orientáciou na more. Ležadlá pri bazéne (zdarma). Internetové pripojenie na recepcii a v Lavender bare (zdarma), parkovisko (za poplatok). Stolný tenis, plážový volejbal, detské ihrisko, hotelový animačný program.

 

STRAVA:

Polpenzia – raňajky a večere formou švédskych stolov bez nápojov.

 

PLÁŽE:

Okruhliaková hotelová pláž s betónovými platňami. Ležadlá a slnečníky sú za poplatok, sprchy sú na pláži. Piesková pláž „Soline“ je cca 400 m. Pláže v Biograde boli ocenené vytúženou Modrou vlajkou, ktorá potvrdzuje najvyššie plážové štandardy a kvalitu vody.

 

ŠPORT A ZÁBAVA:

Spoločné pre hotel Kornati aj Adriatic: tenis (za poplatok), stolný tenis, biliard, plážový volejbal, plavecký mestský bazén s morskou vodou, bežecká a cyklistická trať, detské ihrisko, škola plávania pre deti, minigolf, hotelový animačný program a miniklub, vodné športy na pláži (za poplatok). Bohatý kultúrny program v meste Biograd. Okolie vhodné na pešiu turistiku, cykloturistiku alebo rafting.

 

WELLNESS V CENE:

Salvia SPA Medical Wellness sa nachádza v hornej časti hotela Ilirija a ponúka rôzne kozmetické procedúry a kúpele so svetovo uznávanými produktmi značky PEVONIA, vyrábanými zo stredomorských rastlín z okolitých oblastí. Svojim návštevníkom ponúka nezabudnuteľný výhľad na národný park Kornati. Klienti všetkých troch hotelov môžu zdarma využívať: vírivku s podvodnou masážou, relaxačnú zónu s výhľadom na more, fínsku saunu, infračervenú saunu a fitnes. Za poplatok: masáže, solárium a kozmetické procedúry.

Vybavenie hotela

Balkón
Bazén
Detská postieľka na vyžiadanie
Detské ihrisko
Detský kútik
Domáce zvieratá
Fitness Centrum
Internet – Wifi
Kaviareň
Klíma
Kongres
Letisková doprava
Parkovisko
Reštaurácia
Spa & Sauna
Športové vyžitie
Trezor
TV-SAT
Vodné športy
Výťah
Zábava

Typ ubytovania

Hotel

Destinácia

Biograd na moru

Zásady

Príchod 14:00
Odchod 10:00
Hotel ADRIATIC

Owner

JadranTravel

Člen Od 2022