Od:56.00€ / noc
0
(žiadne recenzie)
Check

Fontana Bayside Park**** (ex Adriatiq resort Fontana**) apartmány

Informácie o Hotely

POLOHA:

Hotelový komplex Fontana je umiestnený na okraji letoviska Jelsa (ostrov Hvar) v príjemnom pínijovom lese v miernom kopci. Od centra Jelsy je vzdialený 500 metrov.

VYBAVENIE:

Hotel je pavilónového typu.  V hlavnej budove sa nachádza centrálna reštaurácia, fitness a pool bar. Recepcia pre celý komplex je umiestnená ako keby na vrchole kopčeka pri hlavnej, príjazdovej ceste. Hotel je známy hlavne pre svoju úžasnú polohu a bohaté možnosti športu.  K vybavenie hotela patria služby recepcie, zmenáreň, WiFi, trezor (za poplatok), hotelové parkovisko zdarma. Hotel poskytuje služby miniklubu pre deti, požičovňu bicyklov a mopedov a beauty centra. K športovému vybaveniu patria tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, . V areály hotela sú dva bazény s morskou vodou a terasou na slnenie (slnečníky a ležadlá sú v cene). Raz alebo dva krát za týždeň spríjemňuje večer živá hudba.

STRAVOVANIE:

All inclusive light zahrňŕňa: raňajky, obed a večeru vo forme bufetových stolov. Ďalej nápoje počas obeda a večere: voda, minerálna voda, džús, biele a červené víno a pivo.

PLÁŽ:

Pred hotelom je skalnatá pláž. Cca 5 minút od hotela je upravená pláž so sprchami a toaletami.

Vybavenie hotela

Bazén
Chladnička
Cyklotrasy
Fitness Centrum
Internet – Wifi
Kaviareň
Parkovisko
Reštaurácia
Športové vyžitie
TV-SAT
Vodné športy
Zábava

Typ ubytovania

Turistický komplex

Destinácia

Ostrovy

Zásady

Príchod 16:00
Odchod 10:00
Fontana Bayside Park**** (ex Adriatiq resort Fontana**) apartmány

Owner

JadranTravel

Člen Od 2022