Comfort (1/2+2) ***

Rodinná izba pozostáva so spoločného vchodu, kúpeľne a dvoch spálni navzájom prepojených. Izba je vybavená TV-SAT, sušičom na vlasy a stropným ventilátorom.  Na recepcii je možný prenájom trezoru (3€/deň) a chladničky (5€/deň). Izby majú balkón prevažne na morskú stranu.

Comfort (1/2+1) ***

Izba má manželskú posteľ s možnosťou jednej prístelky. Je vybavená TV-SAT, sušičom na vlasy a stropným ventilátorom a má balkón. Na recepcii je možný prenájom trezoru  (3€/deň)a chladničky (5€/deň). Izba obsadená len jednou osobou je za príplatok.

Izba štandard (1/2) balkón

Dvojposteľová klimatizovaná izba vybavená kvalitným nábytkom, v kúpeľmi L´Occitane kozmetikou. Ďalej v izbe nájdete TV-SAT, trezor, WiFi pripojenie, minibar, potreby na prípravu kávy a čaju. Každá izba ma bálkon (väčšina) s výhľadom na more.

Deluxe 6 (1/6)

Klimatizované apartmány majú tri spálne (jedna s manželskou posteľou a dve so samostatnými lôžkami), dennú miestnosť, plne vybavenú kuchyňu a dve kúpeľne. Apartmány sú priestorovo veľkorysé, sú vybavené kvalitný nábytkom, WiFi, trezorom, TV-SAT (v jednej spálni a v obývacej miestnosti), v kúpeľniach je kozmetika značky L´Occitane. Každý apartmán má terasu so sedením a panoramaticky výhľadom […]

Deluxe 4 (1/4)

Klimatizované apartmány majú dve spálne (jedna s manželskou posteľou, druhá so samostatnými lôžkami), dennú miestnosť, plne vybavenú kuchyňu a dve kúpeľne. Apartmány sú priestorovo veľkorysé, sú vybavené kvalitný nábytkom, WiFi, trezorom, TV-SAT (v jednej spálni a v obývacej miestnosti), v kúpeľniach je kozmetika značky L´Occitane. Každý apartmán má terasu so sedením a panoramaticky výhľadom na […]

Apartmán De Luxe**** (1/2+2)

Klimatizovaný, priestranný apartmán pre 6 osôb. Je vybavený novým, moderným nábytkom. Má dve spálne. V dennej miestnosti sa nachádza rozťahovací gauč, sedenie a kuchyňa. Apartmán je vybavený TV-SAT, DVD, sušičom na vlasy, mikrovlnkou, kávovarom. Apartmán má lodžiju so sedením s výhľadom na morskú stranu.

Apartmán Comfort ** (1/2+2)

Apartmán pre 4 osoby. Má spálňu a dennú miestnosť v ktorej sa nachádza rozťahovací gauč a kuchyňa. Apartmán je vybavený TV-SAT a stropným ventilátorom. Každý apartmán má balkón, alebo terasu na morskú stranu.

Štúdio Comfort ** 2 +1

Štúdio pre tri osoby. V jednej miestnosti sa nachádzajú postele, malá kuchynka na základne varenie, sedenie TV-SAT a stropný ventilátor. Štúdia majú terasu alebo balkón na morskú stranu.

Izba (1/2) Komfort, bez balkóna

Dvojposteľová, klimatizovaná izba s balkónom so sedením. Je vybavená TV-SAT, minibarom, kúrením, kúpeľňou so sušičom na vlasy a WiFi.

Izba (1/2) Superior, balkón

Junior Suite comprises of 1 Double Bed or 2 Twin Beds, 2 Bedside Tables, a Desk & Chair. The room is furnished with wall to wall carpeting, trendy furnishings and a balcony. Our ultramodern glass bathroom is equipped with hairdryer, magnifying shaving and make up mirror as well as all the amenities you could possible […]